Sunday, January 25, 2009

victoria beckham koleksiyonuEylül ayında gerçekleştirilen New York Moda gününde ilk koleksiyonunu lanse eden Victoria Beckham, elbiselerin tamamen kendi zevkini ve kişisel tarzını yansıttığını belirtmişti. Tamamı Ingiltere'de üretilmiş, klasikleşmiş çizgileriyle zerafeti yansıtan, kadın formuna ve modaya duyulan aşka bir gönderide bulunan bu parçalar, Victoria'nın bir ömür boyu gerçekleştirmek istediği bir rüyaymiş. Fiyatları 600 ila 1900 pound arasında değişen ve sadece 10 modelden oluşan 2009 Yaz koleksiyonu, Beckham'ın en sevdiği tasarımcılardan Roland Mouret'e çok şey borçlu. Bir ara hatırlatın Galaxy Dress'in yaratıcısı Roland Mouret'in de hep birlikte kulağını çınlatalım ;)

Reklam işinde kimsenin eline su dökemeyeceği Victoria Beckham, Milano Erkek Giyim Moda Günleri'nde kendi markasından bir elbiseyle boy gösterdi. Her ünlünün favorisi Christian Louboutin topuklu ayakkabılarıyla...Sadece bir şeyi merak ediyorum, acaba bu ayakkabılar da bir numara büyük müydü?

Yukarıda kırmızı elbisesiyle Victoria, aşağıda aynı elbisenin krem rengiyle model...Ben şahsen modelin üzerinde daha çok beğendim, Victoria göğüslerini iki tenis topu gibi ön plana cıkarınca elbise 50'li yıllara gönderme yapan alımlı havasından tamamen uzaklaşmış. Bu durumda, kendi markasının iyi mi kötü mü reklamını yapmış oluyor? Eh bir laf vardır, "Reklamın iyisi kötüsü olmaz." diye, bu yüzden fazla kafa patlatmaya gerek yok sanırım....
No comments: