Monday, February 8, 2010

Sevgililer günü gelir HOŞ Gelir!!!

Evet klasik şu gündür bu gündür kutlamasından bir tanesi daha yine kapımızda ha geldi ha gelecek....tamam adı üstünde sevgililer günü de illakin bugünü kutlamamız için sevgilimizin olması şart mı? Yooo hayır, ben BuBu olarak buna cevabım tabii ki hayır...Benim de daha sevgilim yok ama bu bu günü kutlamıyacağım anlamına gelmiyor...gelecekte olacak sevgili adına diyorum hihi

Şimdi kendimce üç kategori oluşturdum. Eğer siz de benim gibi sevgilim yok diyorsanız bu sevgilisi olmayanlar içinde hangi gruptasınız...öğrenmek istemez misiniz? Aşağıdaki tipleri teker teker okuyun bakalım hangi sınıfa giriyorsunuz...Bol Şans!

Sevgilisi Olmayanlar....

1.Tip:

valentineday1

Bu tip insanların hem sevgilisi yoktur hem de kırılgandırlar. Aşırı duygu selinde boğulup giderler. Nerde kalpli bir şey görseler hüzünlenir, içi gider. Başlar hüzün denizinde boğulmaya....sakın bana bu gruba giriyorum demeyin. Beş kardeş gelir valla...Zararın neresinden dönülürse kardır o zaman sen sana hediye ettiğim bu şarkıyı dinle veeee kendine gel çabucak. Boşver ya sevgilin yoksa yok endamlı endamlı yürü şöyle ....aferin:)
Don't Worry Be Happy...tamam mı?
2.Tip:


valentineday2

Bu grup insanları genelde sevgilileri yoktur bunu pek dert etmezler. Aslında içten içe takarlar ama dışarı karşı hep güçlü dururlar. Bu günlerde de en iyi can dostlarını yanlarına alıp inadına gezerler,keyfini çıkarırlar...Bu gruptakiler birinci gruba nazaran çok daha iyi. En azından kendi kendini mutlu etmesini bir şekilde beceriyorlar her ne kadar içleri kan ağlasada...Hmmm sizlere de aşağıdaki parçayı öneriyorum gezerken i-podunuzda dinlemeyi ihmal etmeyin...
3.Tip:


valentineday3

İşte geldik en sevdiğim grup tiplemesine...sevgilileri olmuş ya da olmamış hiiiiiç mi hiç farketmez onlar tek başına kendilerine yeten güçlü zeynalardır:)hiç bir şey onların moralini bozamaz hatta böyle bir günü kutlaması insanların ona çok ama çok saçma gelir...onlara inat en sevdiği köşesinde elinde kahvesi ile kitap okumayı tercih eder. Olmuş olması için olacaksa ne gerek var demi ama....hayat erkeksiz de güzel...lol hmmm acaba bu gruba şarkı olarak ne hediye etsem...en zor bu oldu. Tamam sözleri anlamamız imkansız ama şarkının ismi çok anlamlı geldi ve sevdiğim bir şarkı...STRONG GIRL3 comments:

Olé said...

Cizimler super olmuuuuussss...Ozellikle birincisine bayildim. Renkler de canlanmis?!

misisipi said...

çizimlere bayıldııııım
süpersiniz ,şimdi daha birt merakla bekliyorum haberlernizi

... said...

Tesekkurler...scanner almam ise yaradı:))
BuBu